مشخصات قفل ضد سرقت Genie

مشخصات قفل ضد سرقت Genie

نصب و حذف آسان

قفل هوشمند Genie متناسب با انواع درب ها به ویژه درب ضد سرقت است و به راحتی می تواند بر روی سوراخ قفل قبلی نصب شود بدون اینکه نیاز به تغییری در آن باشد. بنابراین به راحتی می توانید حتی در خانه های اجاره ای نیز از آن استفاده کنید. این قفل دارای یک نرم افزار است که بر روی گوشی های هوشمند نصب می شود و از طریق آن کار می کند.

این نوع قفل دارای صفحه lcd است که با نگه داشتن دستگیره روشن شده و نیازی به کلید های قدیمی ندارد. اگر کودکان و یا عزیزان شما پشت در هستند دیگر نیاز به انتظار برای رسیدن شما نیست. به راحتی از هر جا که هستید می توانید درب ضد سرقت را برای عزیزانتان باز کنید. این قفل قابلیت باز و بسته شدن با بلوتوث و وایرلس را داراست. به محض ورود و خروج شما درب به صورت اتوماتیک قفل می شود. با استفاده از این قفل می توانید آخرین نفری را که از قفل شما استفاده کرد است را شناسایی کنید. 

[ بازدید : 529 ]

[ دوشنبه 30 فروردين 1395 ] [ 10:43 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

دلایل عدم توسعه درب ضد سرقت چینی در بازار

دلایل عدم توسعه درب ضد سرقت چینی در بازار

صنعت درب ضد سرقت چینی عدم موجودیت، دارای مازاد تولید، رقابت سرمایه گذاری بالا، رشد کم و سود کم است. این مشکل دلایل بسیاری دارد. اما به طور کلی کمبود تقاضا و مازاد تولید بزرگترین مشکل بازار درب ضد سرقت چینی است. مازاد تولید همیشه مرتبط به همگن سازی محصول است. و همگن سازی محصولات دارای دو دلیل عمده است: اولا نبود فناوری های نوآورانه، ثانیا معرفی ضعیف نام تجاری. نکته اول مرتبط به تولید محصول است و دلیل دوم مربوط به گسترش محصول است.

مازاد تولید در واقع محصول اقتصاد بازار است، مردم به دنبال فرصت در بازار هستند، بنابراین ممکن است مشکل مازاد تولید به وجود بیاید. مازاد تولید در روند توسعه صنعتی اجتناب ناپذیر است و می تواند در رقابت بازار برطرف شود. ظرفیت متوسط باید طبیعی باشد، و امکان پذیر باشد. و مازاد تولید صنعت، در یک طرف قرار دارد زیرا صنعت بسیار رقابتی است و در طرف دیگر الگوهای تولید آنها قرار دارد.توسعه صنعت درب ضد سرقت چینی و  درب ضد سرقت در کشورهای توسعه یافته غربی دارای تفاوت زیادی نیستند.

[ بازدید : 487 ]

[ دوشنبه 30 فروردين 1395 ] [ 10:43 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]