برندهای معروف درب ضد سرقت

همانطور که قبلا نیز توضیح داده شد درب ضد سرقت دارای انواع و اقسام مختلفی است. علاوه براین برندهای متفاوتی نیز در بازار وجود دارد. بنابراین خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن تقریبا کار سختی است. در این میان بسیاری معتقد هستند که درب ضد سرقت چینی دارای کیفیت پایین و یا حتی بدون کیفیت هستند. اما این طرز فکر درست نیست زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf دارای کیفیت بسیار بالایی است  و حتی از درب ضد سرقت ترکیه ای نیز قیمت آن بالاتر است.

 علاوه بر این نوع درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت ترکیه ای دارای کیفیت بالا و ثابت شده هستند. این درب های ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم و با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه و غیره  سهم زیادی از خرید بازار را به خود اختصاص داده اند. درب ضد سرقت ترکیه ای به دلیل داشتن این مزایا با اینکه قیمت بالایی دارند ولی مورد توجه بسیاری از افراد هستند. به گفته برخی از متخصصین در صنعت درب ضد سرقت ، در میان انواع مختلف درب ضد سرقت های ترکیه ای، برند های "tuna ahsap"، "AGT DOOR" و "efor" از بهترین کیفیت برخوردار هستند.

افزون بر درب ضد سرقت ترکیه ای و چینی، درب های ضد سرقت ایرانی نیز وجود دارند. این نوع درب ضد سرقت غالبا از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. زیرا این درب ضد سرقت، مونتاژ شده از درب ضد سرقت ترکیه ای است.

[ بازدید : 951 ]

[ پنجشنبه 22 مرداد 1394 ] [ 11:48 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]