روش نصب درب ضد سرقت

درب ضد سرقت را می توان به روش های مختلف نصب کرد. در این مقاله به دو روش پرکاربرد اشاره می کنیم. بهتر است که عمل نصب درب ضد سرقت توسط نجار صورت بگیرد. در هر دو روش ابتدا باید ابعاد آن را به درستی تنظیم کرد. این دو روش عبارتند از:

  1. روش جوش دادن با استفاده از دستگاه جوش
  2. روش پیچ رول با استفاده از دریل

روش جوش دادن:

در این روش درب ضد سرقت را از قسمت بیرون وارد چهارچوب می کنیم در همان حالت برای اطمینان از عملکرد صحیح درب آن را باز و بسته می کنیم. سپس با دستگاه جوش در شیار های موجود در چهارچوب درب چند خال جوش ایجاد کرده مجددا عمل باز و بسته کردن درب را انجام می دهیم در صورت تراز بودن ودرست عمل کردن درب، آنرا به طور کامل به چهارچوب جوش می دهیم.

روش پیچ رول:

در روش پیچ رول نیازی به چهارچوب انتظار نیست. البته از این روش بیشتر برای نصب درب ضد سرقت در دیوار های مستحکم بتنی استفاده می شود. در این نوع نصب ابتدا سطوح را اندازه گیری و کاملا صاف می کنند. سپس درب ضد سرقت را در آن قرار می دهند و بعد از تراز کردن درب را به منظور اطمینان از عملکرد صحیح  آن باز و بسته می کنند. و در نهایت در دیوار با استفاده از دریل سوراخ هایی را ایجاد کرده و پیچ رول ها را در آن قرار داده و با استفاده از آچار مخصوص آن را محکم می کنند.

[ بازدید : 279 ]

[ پنجشنبه 22 مرداد 1394 ] [ 11:51 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]