تناسب درب ضد سرقت با محیط

تناسب درب ضد سرقت با محیط

درب ضد سرقت در محیط ها با اقلیم های متفاوت، مختلف است. شرایط آب و هوایی و همچنین محل استفاده از درب ضد سرقت تعیین کننده نوع و کیفیت درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت مورد استفاده برای مناطق با شرایط آب و هوایی سرد و خشک با درب مورد نیاز برای شرایط اقلیمی گرمسیری کاملا متفاوت است. توجه به این نکته، عمر مفید درب ضد سرقت را افزایش می دهد. علاوه بر آب و هوا، مکان استفاده از درب ضد سرقت نیز در انتخاب میزان کیفیت درب تاثیرگذار است.

برخی از مکان ها مانند منازل نیاز به امنیت کمتری نسبت به شرکت ها، کارخانه ها و سایر مناطق دارند. به همین دلیل نیازی نیست که برای منازل, درب ضد سرقت با کیفیت خیلی بالا تهیه کنیم. البته مجهز کردن منازل با چنین درب هایی دارای محدودیت نیست اما انجام این کار لزومی ندارد. در مقابل درب ضد سرقت مورد استفاده برای کارخانه ها، شرکت ها،مغازه و ... باید دارای مقاومت دوچندان نسبت به منازل باشند.

 برای افزایش کیفیت درب ضد سرقت ، اجزا داخلی آن را تقویت می کنند. علاوه بر اجزا داخلی، قفل آنها را نیز مقاوم تر می کنند، برای این محل ها غالبا از قفل های اثر انگشتی و یا کارتی استفاده می کنند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این نکات توجه کنید تا علاوه بر ایجاد امنیت، عمر مفید درب ضد سرقت رانیز تقویت کنید.

 

 

[ بازدید : 581 ]

[ چهارشنبه 8 مهر 1394 ] [ 13:49 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]