اشکال مختلف درب ضد سرقت

درب تجاری

سری جدید درب های تجاری سنگین هستند و سخت افزار آنها از فولاد گالوانیزه ساخته شده است. مهندسی این درب ها بسیار دقیق بوده و عملکرد آنها بدون مشکل است. این درب ها برای هدف مشخصی طراحی شده اند. این اهداف شامل نکات زیر است:

  1. حفاظت طولانی مدت
  2. تطبیق با شرایط طبقات غیر معمول
  3. قدرت برتر پانل

درب ضد سرقت فولادی

درب ضد سرقت از جنس فولاد عرضه شده توسط شرکت ها به دلیل دوام آنها در سراسر کشور شناخته شده هستند. تمام این محصولات از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده اند. درب ضد سرقت فولادی برای حفاظت از یک منطقه مشخص در برابر سارقان استفاده می شود. ویژگی های این درب ها عبارتند از:

  1. اهداف امنیتی
  2. مواد با کیفیت
  3. تثبیت و راه اندازی

درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت با ظاهری زیبا و مدرن که جلوه محیط را بهبود می بخشد، به بازار ارائه می شوند. علاوه بر این، به منظور برآورده کردن نیازهای مختلف مشتریان، درب ضد سرقت در طرح ها و ابعاد مختلف عرضه می شود. تمام این درب ها از مواد خام با کیفیت بالا ساخته شده اند و از یک فناوری پیچیده تحت نظارت افراد متخصص و حرفه ای برای ساخت این درب ها استفاده شده است.

درب ضد سرقت EAS

نظارت الکترونیکی بر وسایل ( EAS ) یک سیستم است که از سرقت کالا جلوگیری می کند.سیستم EAS دارای سه جزء است:

  1. برچسب و تگ های سخت، سنسور الکترونیکی که به کالا متصل می شود.
  2. غیر فعال کننده و جدا کننده ها که در قسمت فروش به منظور غیر فعال کردن برچسب الکترونیکی و جدا کردن برچسب های سخت از اقلام خریداری شده استفاده می شود.
  3. و آشکارساز، که یک منطقه نظارت در قسمت خروجی و یا راهروی پرداخت ایجاد می کند.

درب ضد سرقت رولی ریموت دار

درب ضد سرقت رولی ریموت دار، معمولا از فلز سخت  ساخته شده است و برای پارکینگ ها و یا به منظور حفاظت از مغازه ها و فروشگاه ها استفاده می شود.

[ بازدید : 185 ]

[ پنجشنبه 15 مرداد 1394 ] [ 10:17 ] [ زهرا مرزبان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]